Jak zrobić jajko wielkanocne z cekinami?

Pisanki handmade

Wielkanoc to czas pełen radości, kolorów i twórczych pomysłów na dekoracje.Jeśli szukasz pomysłu na ciekawą dekorację wielkanocną, mam dla Ciebie propozycję, która z pewnością przyciągnie uwagę – własnoręcznie wykonana pisanka wielkanocna z jajka styropianowego, szpilek i cekinów!

Co jest potrzebne do zrobienia jajka z cekinów?

Potrzebujesz tylko kilku prostych materiałów i odrobiny kreatywności, by stworzyć unikatową dekorację, która będzie zachwycać swoim blaskiem i wyjątkowym wyglądem. 

Przygotuj:

✅ Jajko styropianowe - wybierz mniejszy rozmiar, ponieważ jest to pracochłonna dekoracja. 

Szpilki - będziesz potrzebować dużej ilości. Szpilki kupisz w pasmanterii, wybierz takie z większymi łepkami, aby nie przechodziły przez cekiny. 

Cekiny w ulubionych kolorach - kupisz w pasmanterii, Pepco lub Tedi. 

Pisanki wielkanocne z cekinów

Cekiny przyczep szpilkami do jajka ze styropianugotowe! Twoje jajko wielkanocne jest gotowe do wyeksponowania w dowolnym miejscu w domu. Możesz stworzyć kilka takich ozdób, każde w innym stylu, by stworzyć uroczy i oryginalny wielkanocny klimat.

Zachęcam do eksperymentowania z różnymi wzorami, kolorami i teksturami, aby stworzyć jajka, które będą idealnie pasować do Twojego wnętrza i wprowadzą do niego radosną atmosferę świąt wielkanocnych.

Zobacz na moim kanale na YouTube, jak wygląda jajko z cekinów na żywo. 


Skomentuj