O mnie

unikalny bazarek


Witaj na mojej stronie! Jestem pasjonatką rękodzieła od zawsze. Od najmłodszych lat uwielbiałam rysować, malować i tworzyć, spędzając godziny nad poszukiwaniem nowych technik i inspiracji. 

Malowanie na szkle stało się moją największą pasją, gdzie każda praca nabierała niepowtarzalnego charakteru.

Praca nad każdym projektem wymagała ode mnie wielu tygodni skupienia, cierpliwości i zaangażowania. Ale kiedy widziałam promienie światła przechodzące przez malowane szkło lub zauważałam zachwyt na twarzach bliskich osób, wiedziałam, że każda chwila spędzona nad tworzeniem była tego warta.

Oprócz malowania na szkle, od jakiegoś czasu zafascynowała mnie również ręcznie robiona biżuteria, akwarele i tworzenie dekoracji. 

Połączenie wszystkich moich pasji zaowocowało stworzeniem „Unikalnego Bazarku” - miejsca, gdzie dzielę się swoim doświadczeniem oraz prezentuję moje prace, które powstają z miłości do sztuki i inspiracji, czasami trafiając do dalszych odbiorców.

Chętnie angażuję się w akcje charytatywne oraz jestem zainteresowana prowadzeniem warsztatów, gdzie mogę dzielić się swoją wiedzą i doświadczeniem. Jeśli podobają Ci się moje prace, jesteś zainteresowany współpracą lub masz jakiekolwiek pytania, śmiało napisz do mnie. Chętnie odpowiem na wszystkie zapytania i podzielę się moją pasją z Tobą!

📩 Kontakt: unikalnybazarek@gmail.com
Skomentuj