Termo breloczki Cricco: zestaw zrób to sam dla dzieci. Recenzja

Zestaw zrób to sam dla dzieci

Dziś mam dla Was prosty, tani i niezwykle przyjemny pomysł na zabawę dla dzieci - termo breloczki z serii "Zrób to sam" Cricco. To fantastyczny zestaw, który zapewnia mnóstwo radości i satysfakcji z tworzenia własnych, unikalnych breloczków. Termo zawieszki będą też świetnym dodatkiem do prezentu na Dzień Dziecka.

Zestawy "Zrób to sam" dla dzieci 

Kupowanie dzieciom zestawów "zrób to sam" to fantastyczny sposób na rozwijanie ich kreatywności i umiejętności manualnych. Takie zestawy nie tylko bawią, ale także uczą cierpliwości, precyzji i planowania. Dzięki nim, maluchy mogą eksperymentować z różnymi materiałami, kolorami i kształtami.

Dzieci, tworząc własne projekty, zyskują pewność siebie i dumę z osiągnięć, a przy okazji rozwijają wyobraźnię i innowacyjne myślenie. 

Warto również zauważyć, że wiele zestawów DIY ma walory edukacyjne. Mogą one uczyć dzieci podstawowych zasad fizyki, matematyki, chemii, a także rozwijać ich wiedzę o sztuce i rzemiośle. Nauka poprzez zabawę jest efektywnym sposobem na przyswajanie nowych informacji. Projekty DIY pozwalają dzieciom wyrazić swoje emocje i osobowość poprzez sztukę i rękodzieło.

Ostatecznie, zestawy DIY to po prostu świetna zabawa. Dają dzieciom radość z tworzenia.

Termo breloczki Cricco opinie

Termo Breloczki Cricco - Kreatywna Zabawa dla Dzieci

W opakowaniu znajdziecie 5 sztuk obrazków wyciętych z termokurczliwej folii, gotowych do pokolorowania. Zestaw jest w przystępnej cenie i kosztuje około 6-11 zł w zależności od sprzedawcy. 

Jak używać zestawu Termo Breloczki Cricco?

Kolorowanie - użyj flamastrów lub kredek akwarelowych, aby pokolorować obrazki z termokurczliwej folii. Zwykłe kredki niestety się nie sprawdzają.

Pieczenie - wypiekaj obrazki w piekarniku w temperaturze 150-170 stopni przez około 1 minutę. Obserwuj, jak folia kurczy się i zmienia w plastikowe breloczki.

Gotowe breloczki - po wypieczeniu odczekaj chwilę, aż ostygną i ciesz się swoim dziełem!

Breloczki mogą stać się wyjątkowym, personalizowanym prezentem od dzieci na różne okazje, takie jak Dzień Babci i Dziadka, Dzień Mamy czy Dzień Taty.


unikalny bazarek


To Cię może zainteresować: 


Skomentuj