Nauka rysowania. Zacznij od ziemniaczka Irisz Agócs Recenzja

Zacznij od ziemniaczka Irisz Agócs Recenzja

Jeżeli szukasz ciekawej książki do nauki rysowania dla dzieci to "Zacznij od ziemniaczka", pokaże Ci, że nawet zwykły kształt ziemniak może być początkiem przygody z rysunkiem. Dzięki niej, zarówno dzieci, jak i dorośli, odkryją, jak łatwo można przekształcić prosty kształt w zabawne i urocze zwierzaki. Przygotujcie się na pełną kreatywności i zabawy przygodę, podczas której ziemniaki przekształcają się w niedźwiedzie, myszy, świnki, a nawet krokodyle!


Książka do nauki rysowania dla początkujących. Rysowanie krok po kroku

Autorka "Nauka rysowania. Zacznij od ziemniaczka" zaprasza czytelników do świata, w którym każdy ziemniak kryje w sobie potencjał do przemiany w coś niesamowitego. 

W książce znajdziemy 58 różnych kształtów ziemniaków, które stanowią bazę do tworzenia rysunków. 

Jednym z największych atutów książki jest jej prostota. Instrukcje są przejrzyste i łatwe do naśladowania, dzięki czemu nawet początkujący rysownicy mogą osiągnąć świetne rezultaty. 

Proces rysowania jest podzielony na proste kroki, które pokazują, jak z podstawowego kształtu ziemniaka można stworzyć pełnowymiarowy rysunek zwierzęcia. Każdy etap jest opisany i zilustrowany, co sprawia, że nauka rysunku staje się prawdziwą przyjemnością.


Jak się rysuje zwierzęta


Zabawy z rysowaniem

Książka "Nauka rysunku. Zacznij od ziemniaczka" to nie tylko świetny sposób na spędzenie wolnego czasu, ale również doskonała pomoc w rozwijaniu zdolności manualnych, wyobraźni oraz umiejętności obserwacji. Dzieci uczą się, jak przekształcać proste kształty w bardziej skomplikowane formy, co wspiera rozwój ich kreatywności i zdolności analitycznych.

Niezależnie od wieku, książka oferuje coś dla każdego. 

Dzieci znajdą w niej mnóstwo zabawy i inspiracji, natomiast dorośli mogą odkryć w sobie ukryte talenty artystyczne (patrz: mój mąż). Książka jest idealna na wspólne rodzinne wieczory, a także jako prezent dla dziecka, które lubi rysować.


Dla kogo: Dzieci 5+

Przykłady rysunków: 58

Okładka: miękka

Stron: 123

Cena: 20-25 zł

Gorąco zachęcam Was to wypróbowania tej pozycji. 

Nauka rysowania dla dzieci krok po kroku
Nauka rysowania dla dzieci 7 lat

To Cię może zainteresować:


Skomentuj